Izolace

Zateplujete dům nebo jen předěláváte podkroví? Nebo jste se třeba jen rozhodli, že chcete v domě po rodičích dost ušetřit za vytápění. Z nabídky všech možných druhů tepelných izolací vám jde hlava kolem?

Izolaci nemůžete vybírat pouze podle ceny, ale především podle účelnosti. Tepelná izolace je velmi důležitým stavebním prvkem. Díky ní zvýšíte komfort vašeho obydlí a především ušetříte na vytápění domu. Nejdříve si ujasněte, co budete zateplovat. Existují možné druhy, například tepelná izolace podkroví, izolace fasád, tepelná izolace podlah, příček, protihlukové tepelné izolace.

Vybírat můžete mezi polystyrenem, vatou, fasádními deskami, tepelně izolační omítkou, pěnovým sklem, multiplem, izolačními panely a nebo třeba konopnou izolací.

Díky svým vlastnostem se polystyren dělí na fasádní polystyren, podlahový polystyren, střešní polystyren, extrudovaný polystyren, polystyren pro podlahové topení. Polystyren patří v dnešní době k nejvyužívanějším tepelným izolantům. Slouží k zateplení fasády, domu, střechy, podlah. Například polystyrenové desky se vyrábí v různých formátech a tloušťkách. Pokud se rozhodnete pro použití polystyrenu, neváhejte se poradit s odborníky, jaký druh polystyrenu zvolit, jakou tloušťku, ale informujte se i na výrobce.

Konopná izolace je pro svou vysokou schopnost teplotní a vlhkostní akumulace ideálním materiálem do difúzně otevřených konstrukcí. Široké využití má především v krovech, stropech, podlahách, vnitřních i vnějších stěnách.

Izolace Izolace Izolace IzolaceIzolace

poptávkový formulář

Scroll to Top