Kuchyně

Stará kuchyně vám padá na hlavu? Už nevíte, kam položit další plech plný cukroví? Nikam se vám nic nevejde? Zkrátka jste se rozhodli pro kompletní rekonstrukci kuchyně? Řešení máme ovšem i pro ty, kteří svou kuchyni ještě nemají a chystají se třeba stavět nový dům. Musíte si splnit sen o své dokonalé kuchyni.

Někdo má jasno, někdo ovšem zdaleka ne. Přemýšlíte, co by bylo nejvhodnější? Jak poskládat skříňky, kam dřez a kam sporák? Půjčte si od dětí dřevěné kostky a zkuste si smontovat linku nanečisto. Pokud vám ani to nebude stačit, můžete si postavit linku z modulů na kolečkách skutečné velikosti. Ve specializovaném studiu vám nechají poskládat kuchyň, podle vašeho nápadu.

Potom dostanete oblek, který sníží vaši pohyblivost. A víte proč? Protože si linku podle průzkumů obvykle pořizujeme na dvacet let. Ohýbat se do spodní skříňky v pokročilém věku, nebo šplhat někam do výšek, když vám klouby vypovídají službu. V cvičných kuchyních si lze postavit nábytek podle představ a ty pak případně korigovat. Snadno tak zjistíte i chyby, třeba nedostatek místa, když se s manželem ráno snažíte udělat snídani.

Takovou perličkou na závěr je dokonalý doplněk do kuchyně, je to multifunkční skříň. Najdete v ní ledničku s mrazákem, potravinovou spíž, do které se vejdou i dvě basy piv, kávovar a klidně i televizi. Zavřená vypadá jako krásná a drahá almara. A nejsme daleko od pravdy, kupující si musí připravit skoro 830 tisíc korun.

    Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně

poptávkový formulář

Scroll to Top