Ploty

Nový dům na vašem pozemku stojí. Bydlíte už dlouho a konečně jste dodělali i fasádu se zateplením? Konečně přišel na řadu plot kolem vašeho království? Teď nastává situace, kterou nikomu nezávidím. Jaký plot vlastně vybrat? Volit nejlevnější variantu pletiva a nebo si připlatit třeba za dřevěný plot?

Pokud vyberete pletivo, bude se potýkat s rozhodnutím, jak vysoký bude plot, jaké sloupky, vzpěry, napínací drát, vázací drát, napínák, ostnatý drát, případně přidat podhrabou desky, kvůli svému domácímu miláčkovi. Potom budete muset vybrat branku a vrata, velikost zase záleží jen na vás.

Pokud máte starší chalupu, roubenku nebo dřevěný domek, rozhodně vyberte dřevěný plot, třebas plotovkami ručně opracovanými. Takové se objevují ve filmech odehrávajících se na vsi v osmdesátých letech.

K  moderním domům je vzhledově hodí například železné ploty. Na ty ovšem budete muset sáhnou hlouběji do kapsy. Železné ploty mají i nádherné kování nebo lisované prvky. Pokud si zvolíte třeba betonový plot, určitě se nespletete, jsou plné, takže přes ně není vidět do vaší zahrady a navíc vypadají velmi vkusně. Většinou si můžete vybrat ze spousty vzorů a barev. Nebo je třeba mezi sebou vhodně kombinovat. Takový betonový plot může dokonce vypadat i jako dřevěné trámy naskládané na sobě.

A pokud vás nebaví práce, vyberte si bezúdržbový plot. Máte na výběr z pestré škály plastových plotovek, které jsou elegantní a plnohodnotné. Jsou odolné proti povětrnostním vlivům, nehnijí ani nekorodují. I cena takového plotu se vám bude velmi zamlouvat. Nabízejí se dokonce recyklátové plotovky, bílé plastové, plastové plotovky v designu dřeva nebo dřevoplastové rýhované.

Ploty Ploty Ploty Ploty Ploty

poptávkový formulář

Scroll to Top