Rekonstrukce činžovních domů

Společenství vlastníku, družstva nebo majitelé činžovních domů se často nemohou dívat na oprýskané zdi, kapající kohoutky a vzdouvající se podlahy. Nakonec všichni dojdou ke stejnému závěru, rekonstrukce je nutná. Vyberte si na takovou práci specializovanou stavební společnost.

Když se k rekonstrukci rozhodnete, v případě bytového družstva, nebo společenství vlastníků, je třeba takový záměr projednat na schůzi. Najít odpovědi na řadu otázek týkající se materiálů, technologií, práva, vytvořit projekt, připravit vlastní stavební činnost a sehnat stavební povolení. I se stavebním povolením by vám mohla pomoci vybraná stavební společnost. Jistě se v tom vyznají lépe než vy. A na konec jsou nejdůležitější finance. Ne vždy je ve fondu oprav dostatečná suma na pokrytí celé rekonstrukce a proto se toto mnohdy řeší pouze dílčími rekonstrukcemi, které se ve výsledku oproti celkové rekonstrukci prodraží. Je třeba rozmyslet, co všechno je třeba zrekonstruovat. Samotná rekonstrukce zlepší vzhled vašeho domu, zamezí nadměrným tepelným ztrátám a především sníží náklady na vytápění.

Stavební společnosti provádí jak dílčí činnosti rekonstrukce, například sanace dřevěných stropů a krovů. Stejně tak vám nabídnou kompletní rekonstrukce a revitalizace staveb a celkovou obnovu bytového fondu. Pro vás by měl být prvořadý design a funkčnost. Materiály povrchů volte poměr ceny ke kvalitě. A hlavně si vyžádejte od zhotovitele záruku na případně nedostatky.

Rekonstrukce činžovních domů Rekonstrukce činžovních domů Rekonstrukce činžovních domů Rekonstrukce činžovních domů Rekonstrukce činžovních domů

poptávkový formulář

Scroll to Top